Ana Sayfaya Dön
Branşlarında  çok iddialı

Branşlarında çok iddialı

İstanbul Bölgesi Klasman Grubu Hakemi ve Eski Fenerbahçe Spor okulları hocası Levent Yılmaz tarafından kurulan Akademi Gençlik Spor Kulübü Futbol,Basketbol,Voleybol ve Yüzme branşlarında yetiştirdiği sporcular ile profesyonel kulüplere alt tapı desteği veriyor.

Hem Kulüp Başkanı Hemde Hoca

Gebze Yenikent Mahallesi sosyal tesislerinde faaliyet gösteren Akademi Gençlik Spor Kulübü Başkanı  ve hocası Levent Yılmaz’ın bölgede uzun yıllardan beri hizmet veren spor okullarındaki başarısından sonra  bir çok spor branşlarında başlattığı antremanlar durmak bilmiyor. Kulübün hem başkanı ve Antrenörü Levent Yılmaz kontrolünde hergün yapılan çalışmalarda çok disiplinli yetişen sporcular geleceğin ünlüleri olma yolunda.

4.Branşta antreman var

Futbolda 120 öğrenci, Basketbolda 37, Voleybolda 43, Yüzmede 1.Dönem 106, 2.Dönem 123 öğrenci Ağustos ayında başlayacak 3. Dönem ile düzenli olarak antreman yaparak çalışmalarını sürdürüyor.

Levent Yılmaz ve Antrenörleri tarafından titizlikle çok sıkı bir şekilde geleceğin sporcuları olmaya aday çocukların disiplinli ve azimli oldukları buradan alacakları vize ile profesyonel kulüplerin altyapılarına gitme yolunda çalıştıkları görüldü.

Geleceğin Yıldızlarını yetiştiriyor

Futbol, Basketbol,Voleybol ve Yüzme branşlarında eğitime başlayan Akademi Gençlik Spor Kulübü öğrencilerini spor akademisi mezunu hocaların çalıştırmış olduğu antremanların yapıldığı alanlarda çocuklardan çok ailelerinde çalışmaları izlerken desteklerinin yanı sıra heyecanlı oldukları  kulübün  hocalarına ve genç sporcularına moral ve motivasyonunun yükselttiği belirtildi.

Havuz başı çay keyfi

Gebze Yenikent Mahallesi Mutlu Kent Mopaş karşısında bulunan sosyal tesislerde hizmet veren Akademi Gençlik Spor Kulübü yaz akşamlarını değerlendiren ailelere açık olan tesislerde havuz başı çay ikramları ile tesislerin akşam geç saatlere kadar hizmet verdiği bu nedenle spor kompleksinin aynı zamanda gürültüden uzak nezih bir kafeye sahip olduğu görülmeye değer.

Levent Yılmazın en mutlu anı

Antrenör Levent Yılmaz’ın alt yapı okulunda yetişen ve Beşiktaş Spor Kulübü Altyapı takımına transfer edilen orada 5 yıl oynadığı futbol ve gösterdiği başarılı performansı ile  Çanakkale Dardanel Spora transfer olan Gebze’li öğrencisi Doğancan Topal’ın antreman sahasına gelerek çalışmalarda hocası Levent Yılmazın elini öperek vedalaşan genç sporcumuz Doğancan Topal bir dönemler yaşadığı yerde eğitilen gençlere seslenerek yaşadıklarından örnekler verdi. Çalışmanın ve başarının kendisini mutlu ettiğini belirten Doğancan Topal, sporcu çocuklara antremanlara her ne olursa olsun mutlaka katılmalarını önerdi.

** Özden DEMİRCİ

Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?